Днями в мережі з’явилися скріншоти монстрів з гри Bound by Flame, над якою працюють творці Mars War Logs. Гравець, в результаті поведінки цих самих монстрів у грі, змушений буде використовувати різні тактики.

Нагадаємо, що Bound by Flame буде видана для Xbox 360, PC і PlayStation 3. У той час як War Logs є науковою фантастикою, то Bound by Flame схиляється до «похмурого фентезі». Основним діючим героєм цієї екшен/RPG буде якийсь найманець, який частково одержимий вогняним демоном. Тому в процесі гри герою (це може бути і героїня, так як можна буде вибрати зовнішність спочатку гри) доведеться часто робити вибір між потойбічним і людським. В залежності від цього буде розвиватися і сюжет гри і відносини з місцевими персонажами.

На скріншоті можна побачити Болотисте чудовисько. Крім цього в Bound by Flame будуть тіньові дракони, нежить, крижані тварюки, і інші поки невідомі монстри. Поведінка цих самих монстрів в Bound by Flame буде змушувати гравця адаптувати і застосовувати різні тактики. Що стосується бойової системи, то вона заснована на Mars War Logs, але все ж модифікована, зокрема в ній додано магія.

Пропонуємо оцінити дизайн монстрів по скріншотам. Іншої інформації щодо Bound by Flame поки немає.


Запис опублікована в Новини з мітками Bound by Flame. Читати запис.

Навігація записів

Відома дата виходу Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2
Анонсована гра The Walking Dead: Season Two