Днями порталу Kotaku вдалося роздобути інформацію про плани творців легендарної серії про професійного вбивцю — Assassin’s Creed. Журналісти посилаються на кілька джерел, і запевняють, що Ubisoft до кінця року порадує шанувальників серії виходом нової гри, причому не одного, а відразу двох.

Перший проект Ubisoft отримав робочу назву – Comet. Зараз відомо тільки те, що гра з’явиться на приставках минулого покоління. На жаль, інформації з даної розробки поки що не густо. Натомість, значно більше інформації по Assassin’s Creed: Unity. Ця гра створена з прицілом на сучасні консолі від Sony і Xbox.

Якийсь джерело надав ігрового порталу серію скріншотів нової гри. На нах зображена рання версія Unity. На жаль, картинки не відрізняються хорошою якістю, тому зробити якісь висновки про головного героя на них не вийде. За те декорації видно чітко. Тому можна з повною впевненістю говорити, що якщо й не всі дії нового Ассасина, то хоча б частина буде розгортатися в Парижі.

У грі повинен з’явитися кооператив на чотирьох гравців, а нова система управління. Хоча, зараз це все чутки. Сама ж Ubisoft коментувати цю інформацію не поспішає.


Запис опублікована в Анонс з мітками Assassin’s Creed: Unity. Читати запис.

Навігація записів

Sony представила Project Morpheus
У inFamous є майбутнє