Днями Ubisoft Blue Byte спільно з «Фабрика Онлайн» анонсували продовження легендарної гри — «Меч і Магія: Герої Онлайн». Над сказати, що этонас чекає повноцінне продовження «героїв», але тільки портированное в онлайн.

Події онлайнових «героїв» розгортаються після того, як на Королівство Грифонів сталося навали демонів, що було описано у п’ятій частині гри. У продовженні протистояти один-другустанут Орден Порожнечі, возглавляемй лиходієм Сандро і Лицарі Дракона. Гравці зможуть вибрати між Некрополисом і Альянсом Світла, а за тим їх чекає сюжетне пригода, природно, розбавлене мережевими механіками. Примітним моментом є те, гравці зможуть битися з босами вперше в історії «героїв».

Старих геймерів, які пам’ятають те, з чого починалися герої, напевно порадує схожість онлайнової гри з третьою частиною. А героїв, які будуть зустрічатися по ходу гри, впізнають шанувальники всесвіту. Крім того, буде доступна багато інших можливостей,так можна буде відбудовувати міста, фортеці, наймати війська. Також можна буде допомогти друзям.

На території пострадянського простору «Герої» вийдуть повністю російською мовою.


Запис опублікована в Анонс.

Навігація записів

Екшн Devil’s Third подав ознаки життя
Battlefield 4 заборонена в Китаї