Нещодавно в мережі з’явилися подробиці того, що через » ліги справедливості ” зака снайдера був скасований фільм dc, присвячений новим богам. І, як показала реакція, багато хто залишився незадоволений цим рішенням – в тому числі і деякі виконавці.

Ранні фільми зака снайдера в кіновсесвіті dc поступово наближалися до появи нових богів на екрані, оскільки степпенвулф з’явився в камео в « бетмені проти супермена: на зорі справедливості », перш ніж зіграв головного антагоніста в « лізі справедливості ». Згодом, в режисерській версії фільму ми побачили дарксайда, десаада і гранні гуднесс, а також планувалося, що дарксайд стане головним лиходієм у фільмі за новими богам. Однак, після декількох років розробки, виявилося, що стрічку в результаті довелося скасувати.

Слідом за авою дюверней, режисером і сценаристом фільму « нові боги », що передбачає, що картина був скасований через режисерську версію « ліги справедливості », у своєму twitter-акаунті виконавець ролі кіборга, рей фішер, висловив свою думку про скасування фільму. Його коментар ви можете побачити нижче:

Walter hamada and toby emmerich trying to use zack snyder’s justice league as a scapegoat for canceling the new gods movie is sad and cowardly…

— ray fisher (@ray8fisher) november 4, 2021

лігу справедливості » зака снайдера як цапа-відбувайла за скасування фільму « нові боги » – це сумно і лячно…

Раніше в мережі вже з’явилися подробиці конфлікту рея фішера і уолтера хамад; актор залишився незадоволений тим, як джосс уідон проводив перезйомки ” ліги справедливості », і навіть заявив, що не збирається грати у фільмах dc films, поки уолтер хамада залишається президентом студії. Як би там не було, приємно бачити, що не тільки фанати, але і актори переживають щодо скасування ” 8 нових богів », нехай і фільм, з великою часткою ймовірності, ніколи не побачить світ.