Студія fromsoftware представила п’ятнадцятихвилинну демонстрацію геймплея знаходиться в розробці екшен-рпг elden ring.

Гра успадкувала безліч елементів із серії dark souls, але разом з тим привносить чимало нового. Дія пройде у величезному відкритому світі междуземья. Перехід до повноцінного опенворлду сильно вплинув і на підхід до реалізації дослідження локацій. Подорожувати по світу належить на їздовій тварині (не тільки коні, у відео можна побачити і щось на зразок бика), викликати яке можна практично в будь-який момент. Вірний скакун не тільки швидко переміщається по безкрайніх просторах, але і відмінно стрибає і долає яри і ущелини.

Бойова система схожа на dark souls 3, але також отримала безліч нововведень, в тому числі перекочували прямо з інших проектів fromsoftware . Наприклад, в грі з’явився стелс і вертикальний геймплей, трохи нагадує те, що можна було побачити в sekiro: shadows die twice. Крім цього, додалася нова механіка виклику духів. Головний герой може закликати примарні версії супротивників в бій, як справжній некромант. Крім того, нікуди не дінеться і можливість закликати інших гравців в якості різнокольорових фантомів.

Білдів для персонажа буде чимало: а ролику розробники показали кілька абсолютно несхожих один на одного героїв. Магія займе важливе місце в системі прокачування. Видів зброї дуже багато, і всі вони традиційно відрізняються один від одного доступним набором атак і спецприймань. Головний герой навчився повноцінно стрибати і здійснювати атаки з повітря, що серйозно розширює бойові можливості. Крім того, битися можна і верхи на скакуні.

elden ring виходить на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4 і playstation 5 25 лютого 2022 року. 12 листопада розпочнеться закритий бета-тест проекту.