Від Браян Фарго надійшла погана новина, справа в тому, що реліз гри Wasteland 2, який був запланований на жовтень цього року, не відбудеться. Однак він повідомив і одну гарну новину, про яку ми розповімо нижче.

І так, хороша новина полягає в тому, що в жовтні его року розпочнеться бета-тестування гри, в якому візьмуть участь більше десяти тисяч гравців, які пожертвували свої гроші через Kickstarter в даний проект. Фарго повідомив, що саме завдяки їхнім грошам він може створити масштабний епічний проект, а можливо і найбільшу рольову гру, над якою йому коли-небудь доводилося працювати.

В результаті жовтневого бета-тестування, інвестори зможуть не тільки вплинути на розвиток гри своїми порадами, але й оцінити виконану розробниками роботу, а також визначити дату релізу.

Нагадаємо, що Wasteland 2 є постапокаліптичній рольовою грою розроблюваної Брайаном Фарго. Вона є продовженням гри з’явилася в 1988 році. Дії відбуватимуться в середині нинішнього століття після ядерної війни між США та СРСР, через кілька десятиліть після подій першої частини. Гравцеві доведеться управляти загоном рейнджерів, який спочатку буде складатися з чотирьох осіб.


Запис опублікована в Новини з мітками Wasteland 2. Читати запис.

Навігація записів

Компанія Battlefield 4
Геймплейний ролик до Assassin’s Creed 4: Black Flag