На Kickstarter стартувала кампанія зі збору грошей на Sci-Fi-пісочницю з високоякісним геймплеем і графікою. Пов’язано це з тим, що видавці неохоче виділяли кошти на нові тайтли. У результаті англійської студії Flix Interactive самій довелося запустити кампанію щодо фінансування свого проекту Eden Star.

Треба сказати, що Eden Star являє собою новаторський космічний бойовик з видом від першої особи, який поєднує в собі елементи виживання у відкритому світі і будівельний симулятор.

Серед найбільш важливих особливостей даної космічної варіації Minecraft слід виділити побудовану на фізиці бойову систему, а також високо етализированный світ, який повністю руйнується. У грі реалізована можливість досліджувати ігрову карту, але при цьому концепцію гри визначає будівельний елемент.

В основі ігрового процесу Eden Star лежить побудова бази, яку згодом треба обороняти і зміцнювати. При цьому потрібно дослідити прилеглі території, щоб відшукати тих, що вижили колоністів. Захищати свої фортеці атакувати інопланетян можна буде не тільки поодинці, але і з друзями.

Гра побудована на движку Unreal Engine 4, з підтримкою технології PhysX.


Запис опублікована в Новини з мітками Eden Star. Читати запис.

Навігація записів

F1 2013 стала кращою в серії
Відома дата виходу Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2