При тому, що реліз гри Dead Island: Riptide повинен відбутися тільки через два дні, в деяких ігрових виданнях з’явилися перші огляди і перші оцінки. З ними ми і хочемо познайомити наших читачів.

На жаль, перші оцінки сиквела Dead Island від студії Techland не надто втішні. Так на Metacritic середній бал становить 64 очки. Основний критиці піддається те, що розробники не внесли в гру принципово нових ідей для серії, а також не занадто блищить дизайн локацій. Але при цьому деякі недоліки оригінальної серії перекачували в продовження. На думку фахівців, відчувається, що над проектом працювали в поспіху.

Треба сказати, що більшість гравців саме таку ситуацію і припускали. Однак шанувальників жанру ці мінуси, звичайно ж, не зупинить, і безумовно Techland надало місце, де розвернутися. Тому зомбі-шанувальників факт релізу в будь-якому випадку порадує.

Нагадаємо, що Dead Island – це зомбі-екшен від польської студії Techland, який з’явився у продажу в 2011 році. Тоді гра наробив досить багато шуму, і отримала свою армію шанувальників.

Герої Dead Island є туристи, яких живі мерці застали зненацька на відпочинку, на одному з тропічних островів Папуа — Нової Гвінеї. Dead Island: Riptide є прямим продовженням, і починається рівно з того місця, де закінчилася оригінальна гра. Героям вдалося втекти з острова, і потрапити на військовий корабель. Але становище їх не на цьому не закінчилися, інакше не було б продовження. Якимось чином вірус потрапив на корабель. Тому вижив доводиться покинути корабель, щоб дістатися до найближчого острова. Тепер вони потрапляють на Паланаи, де більш вологий і суворий клімат.

Складно судити про гру не бачивши її. Цілком можливо, що не дуже високі бали пов’язані з тим, що розробники дуже багато дали обіцянок, але стримати їх до кінця у них не вийшло.


Запис опублікована в Новини з мітками Dead Island: Riptide. Читати запис.

Навігація записів

Papo & Yo вийшла для PC
Eador: Masters of the Broken World у продажу