Космічна рольова гра The Mandate на Kickstarter’е зібрала значно більшу суму, ніж планувалося, завдяки чому буде створюватися для платформ Linux, PC і Mac.

В The Mandate гравці візьмуть на себе роль капітана космічного корабля. При цьому кожен член екіпажу буде мати свою історію, яку буде створювати сам гравець, відправляючи своїх підлеглих на космічні протистояння, для виконання різні завдання. Як завляют автори проекту, будь-яка дія гравця буде впливати на всесвіт гри.

Гравці зможуть відбудовувати модулі корабля з сотень різноманітних компонентів, як в конструкторі LEGO, при цьому изведывать різні загадкові куточки космосу. Природно, можна ходити по кораблю, приймати участі в тактичних битвах, які відбуваються в рамках перестрілок груп людей, а також в рамках космічних баталій, в яких беруть участь ескадрильї кораблів.

The Mandate повинна з’явитися у продажу на початку 2015 року. Розробники планують перевести гру на різні мови, в тому числі і на російську. Всі, хто бажає матеріально підтримати проект можуть це зробити на сторінці Kickstarter’а, де знаходяться посилання на платіжні системи.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Розробники Pixel Piracy дозволили завантажити гру безкоштовно
Чутки про Fallout 4 опинилися фейком