Нагадаємо нашим читачам, що кілька тижнів тому стало відомо про банкрутство видавництва THQ, яке відповідало за майбутнє ряду досить популярних і улюблених геймерам проектів.

Ряд належать компанії студій і тайтлов були продані з аукціону в поточному місяці, але деякі франшизи так і залишилися поки що в «підвішеному» стані.
Це поширюється і на франшизу Darksiders, друга частина якої вийшла не так давно і була дуже оптимістично зустрінута игроввым співтовариством.

Студія розробників апокаліптичного слешера (Vigil Games) вже була куплена компанією Crysis, яка інтересу до Darksiders не продемонструвала.

Сьогодні ми дізналися про те,що на квітень поточного року призначено аукціон, на якому в якості одного з лотів буде виставлена Darksiders — а значить, для франшихы не все ще втрачено.

Крім цього, колишні видавці мають намір продати на квітневому аукцине такі марки і франшизи як Red Faction, MX, Homeworld, Big Beach Sports і Destroy All Humans!, будуть продаватися і ліцензії на Marvel Super Hero і Worms.

Нагадаємо, що в січні THQ вже продала права на Homefront, Metro, South Park і Saints Row.


Запис опублікована в Новини з мітками Darksiders, Darksiders 2, банкрутство. Читати запис.

Навігація записів

Assassin’s Creed 4: свистати всіх нагору!
Сценаристи екранізації Deus Ex обіцяють мега-сюжет