Студія Rebellion анонсувала вихід гри Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2. Як стало відомо, битиметься проти зомбі можна буде вже 31 жовтня нинішнього року. Мається на увазі версія для РС. Спочатку планувалося що гра з’явиться лише в лютому наступного року.

У даний момент гру можна попередньо замовити Steam на вигідних умовах — з двадцятивідсотковій знижкою. Цілком можливо, що Nazi Zombie Army 2 з’явиться і для консолей наступного покоління, однак про це поки розробники воліють мовчати.

Нагадаємо, що Sniper Elite: Nazi Zombie Army є самостійним доповненням до гри Sniper Elite V2. Аддон складається з сюжетної компанії, розрахованої на проходження кількома гравцями (до чотирьох чоловік). Чотирьох солдатів, які представляють різні країни, згуртує один прапор. Ще б пак, адже їм доведеться протистояти нескінченної армії зомбі, та не які-небудь, а спеціально навчених. Винуватцем цього неподобства виявився Гітлер. Працює над доповненням те ж саме видання, що і випустило оригінал, тобто Rebellion. А значить, нас чекає дійсно щось цікаве.

Зараз ви можете ознайомитися з першим трейлером гри.


Запис опублікована в Новини з мітками Sniper Elite: Nazi Zombie Army. Читати запис.

Навігація записів

Eden Star збере кошти на Kickstarter
Bound by Flame