З моменту виходу пластилінового квесту The Neverhood минуло довгих сімнадцять років. Свого часу він викликав багато шуму у світі комп’ютерних ігор. Нещодавно з’явилася інформація, що у гри з’явиться «духовний спадкоємець». Дуглас Тен-Нэйпел, автор цієї легендарної адвенчуры анонсував новий проект – Armikrog. У новій грі також буде використовуватися метод пластилінової анімації.

Звичайно ж, не варто очікувати прямого сиквела знаменитої гри, так як права на The Neverhood належать Electronic Arts. Тому Armikrog буде представляти собою абсолютно нову історію, в якій геймери познайомляться з новими персонажами. Один з них зображений на картинці.

Над Armikrog Тен-Нэйпелом працює разом зі своїми колегами, з якими колись розробляв попередню пластилінову адвенчуру. Серед них аніматори Едвард Шовилд і Майкл Дітц, а також Террі Тейлор працює над музичним супроводом.

У травні гра повинна з’явитися на Kickstarter. Якщо розробники зберуть необхідну суму, то гра повинна з’явитися для PC в середині наступного року. Цілком можливо, що ми стаємо свідками зародження ще одного адвенчурного хіта.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Batman: Arkham Origins вийде в жовтні
DLC до Rage не працює з російською версією гри