Як ми і припускали днями відбувся анонс нового шутера отримав назву Call of Duty: Ghosts. На жаль, анонс супроводжувався зовсім мізерною інформацією про нову гру, тому поділимося тим, що є на даний момент.

І так, гра повинна з’явиться в продажу вже п’ятого листопада цього року. Вона буде доступна для PC і для консолей.

В мережі ходили чутки про те, що над розробкою нового проекту працюватиме студія Sledgehammer Games, яку колись заснували вихідці з Visceral Games. Здавалися вони цілком правдоподібними. Так як розробляла студія СoD: MW3 спільно зі студією Infinity Ward. Але припущення не опровдалия, так як Sledgehammer Games спростували свою участь у проекті і лише привітали колишніх партнерів з анонсом.

Демонстрація нового COD повинна відбутися ближче до кінця березня, проходити вона буде в рамках презентації Xbox нового покоління.

Також стало відомо, що Infinity Ward будуть працювати над проектом разом з двома студіями: Raven Software і Neversoft. Треба сказати, що остання вже працювала з серіалом, випустивши кілька доповнень до легендарної серії Modern Warfare 3, і не менш популярною серед гравців Black Ops. Студія Raven Software, звичайно, не має такого досвіду, проте в її портфоліо багато успішних шутерів від першої особи.


Запис опублікована в Анонс, Новини з мітками Call of Duty: Ghosts. Читати запис.

Навігація записів

Shadow of the Eternals стане спадкоємицею Eternal Darkness: Sanity’s Requiem
Днями з’явиться демо-версія Fuse