За останній рік ряд ігор для консолей playstation були портовані на пк, і здається, що наступною з них може стати sackboy: a big adventure .

Проект, який вийшов одночасно з playstation 5, схоже, був виявлений в steamdb, що вказує на те, що він може бути анонсований в найближчому майбутньому. Однак до тих пір, поки sony не зроблять офіційне оголошення, геймерам доведеться поставитися до цього слуху з недовірою.

(rumor) sackboy: a big adventure appears to have been found on steamdb.https://t.co/7chxy0bixk

— okami games (@okami13_) october 26, 2021

Деякі власники консолей були незадоволені тим, що playstation останнім часом зосередили увагу на портах для пк; деякі стверджували, що sony вбивають «ексклюзивний» характер цих ігор, тим самим знижуючи привабливість консолей. Незважаючи на це, такий крок явно виявився вдалим для компанії, так як у них відмінні продажі на pc.

Звичайно, фанати повинні пам’ятати, що розробка відеоігор коштує неймовірно дорого, і ці витрати продовжують зростати від покоління до покоління. Якщо порти для пк допоможуть компенсувати витрати на розробку або навіть переконати sony робити продовження ігор, які інакше не отримали “зелене світло”, це, безумовно, добре.