Текст заявки: Здрастуйте! Я скачав файл з розширенням .iso, підкажіть, будь ласка, що це за файл і чим його можна відкрити?

Скачаний Вами файл відноситься до типу . Вони використовуються для збереження образу лазерного диска на жорсткому диску комп’ютера. Щоб відкрити цей файл, пропонуємо завантажити безкоштовну програму для монтування образів Daemon Tools Lite з офіційного сайту.

Установка програми

Запустіть інсталяційний файл програми Daemon Tools Lite. У вікні привітання натисніть “Далі”, відобразиться текст ліцензійної угоди. Натисніть кнопку “Приймаю”. У наступному вікні виберіть тип ліцензії “Безкоштовна ліцензія” і натисніть “Далі”. В наступному вікні потрібно вибрати компоненти програми для установки. “Інтегрувати з провідником” – мабуть, самий потрібний пункт з представлених для установки, означає, що Windows почне “розуміти” тип файлу .iso – рекомендуємо не прибирати з нього галочку. Т. к. програма вбудовується в панель поруч з годинником і запускається при старті системи, немає необхідності створювати ярлики на робочому столі і в меню “Пуск”. Натисніть “Далі”.

Використання програми

Після завершення установки програма автоматично створить віртуальний привід (відобразиться повідомлення “Оновлення віртуальних приводів (Рис. 1)), а її значок ( ) з’явиться на панелі задач, поряд з годинником.

Рис. 1. Обновление виртуальных приводов.
Рис. 1. Оновлення віртуальних приводів.

Для монтування образу, потрібно клікнути правою кнопкою миші по цьому значку і в розкрився контекстному меню вибрати “Віртуальні приводи” – “Привід 0:[X]” – “Монтувати образ” (Рис. 2). У вікні, виберіть файл образу.

Рис. 2. Монтирование образа
Рис. 2. Монтування образу

Тепер відкрийте “Мій комп’ютер” (рекомендуємо використовувати комбінацію клавіш “Win”+”E”) і клацніть по новому приводу, щоб відкрити його, або натисніть правою кнопкою миші і виберіть “Автозапуск”.

Додавання віртуального приводу

Щоб додати віртуальний привід, клікніть правою кнопкою миші по значку програми на панелі завдань і виберіть “Віртуальні приводи” – “Додати віртуальний SCSI – привід”.

Створення iso-образу

Процедура створення образів в програмі Daemon Tools Lite гранично проста. Вставте потрібний диск в комп’ютер, клацніть правою кнопкою миші клацніть по значку програми ( ) на панелі завдань і виберіть у контекстному меню пункт “Створити образ” (Рис. 3).

Рис. 3. Контекстное меню
Рис. 3. Контекстне меню

У вікні (Рис. 4) виберіть потрібний реальний привід (який ви вставили диск).

Рис. 4. Создание образа
Рис. 4. Створення образу

Після цього натисніть на кнопку з трьома крапками (“…”) поруч з написом “Вихідний файл образу”. Відкриється вікно (Рис. 5):

Рис. 5. Сохранение
Рис. 5. Збереження

Вкажіть папку для збереження і ім’я файлу-образу. Також не забудьте вказати Тип файлу” як “Стандартні iso-образи”. Натисніть кнопку “Зберегти”.

У вікні “Створення образу” (див. рис. 4) натисніть кнопку “Старт”.

На цьому мою розповідь про безкоштовне перекладача Daemon Tools Lite завершений. Якщо у Вас залишилися питання, задайте їх на нашому .

Джерело: http://fastping.com.ua/