Студія steel wool studios анонсувала вихід гри five nights atfreddy’s: security breach на playstation 5, playstation 4 і pc 16декабря 2021 року.

Офіційний опис гри:

«гей, дітлахи! хочете піцу? хлопці зі студії fazbear entertainmentне пошкодували сил, щоб створити самий екстремальний центр сімейних розваг в світі-піцерію mega pizza plex фредді фазбера! це яскрава, вражаюча, шикарна і безпечна піцерія висотою в три поверхи, яку коли-небудь бачив всесвіт. І,звичайно ж, фредді і його друзі будуть раді зустрічі з вами! використовуючи новітні технології аніматроніки, ви можете влаштувати вечірку з зірками.а в ваш наступний день народження піцерія mega pizza plex фреддіфазбера зробить вас самих суперзіркою!

Five nights at freddy’s: security breach втілює дух незалежних розробників і поєднує його з передовими ігровими технологіями.playstation 5 дозволить вивести франшизу на новий рівень.технологія нового покоління playstation 5 підсилює відчуття страху і напруги в грі в кілька разів. Завдяки графіці в реальному часі аніматроніки буквально з’являються на екрані, а все навколо здається неймовірно реалістичним.серце йде в п’яти, коли чуєш огортає з усіх боків звук playstation 5. Новий надшвидкісний накопичувач ssdзабезпечує безперервне занурення в кошмар”.