Днями у продажу з’явилася гра «Примарний патруль», яка створена за мотивами однойменного фільму. R. I. P. D.: The Game в цифровому і дисковому диску вже доступна для PC.

Згідно з сюжетом «Примарного патруля», гравець бере на себе роль детектива, який розслідує злочини вчинені істотами з потойбічного світу. За кинолицензии в грі були точно відтворені декорації, вороги, спецефекти, зброю, яке можна побачити у фільмі і ін.

Бойовик має вигляд від третьої особи. У грі доступний кооперативний режим гри, який доступний з інтернету, а також режим змагання між друзями, в якому виграє той, хто більше зловить монстрів і довше протримається. При проходженні кожного з етапів, головний персонаж зазнає різних випробувань, які дозволяють отримати додаткову валюту, яка в грі буде вельми до речі.

Сам же блогбастер від Universal, на основі якого створена гра, повинен з’явитися на екранах тільки в кінці літа цього року.

Видання вийшло в Росії має російський переклад і оригінальну англійську озвучку. Електронна версія гри продається в steam’і, однак, відповідно до опису товару, в тій версії гри відсутня підтримка російської мови.


Запис опублікована в Новини з мітками R. I. P. D.: The Game. Читати запис.

Навігація записів

Анонсовано останнім DLC до Rage
У GTA5 буде 3 персонажа