Спочатку визначимося з термінологією: zero-code, no-code і low-code – різні назви одного і того ж. Йдеться про програмування без залучення експертів, тренд у світі технологій і бізнесу. Сервіси такого роду представляють готові засоби розробки, з їх допомогою легко своїми силами зробити сайт, базу даних, crm, мобільний додаток або що-небудь інше всього лише за 2-5 днів.

кому потрібні ці платформи?

Різні люди знайдуть в сервісах що-небудь своє:

  • стартапери-зможуть в стислі терміни протестувати ідею, не витрачаючи бюджет даремно.
  • підприємці-з’ясують, чи дасть бажаний результат перенесення бізнесу в онлайн.
  • масштабні організації-зроблять внутрішні додатки для співробітників, які збільшать ефективність роботи.
  • маркетологи-втілять в життя задумки, на які колись не було достатньо часу і бюджету.
  • розробники-перестануть переписувати вручну стилі і інтерфейси, значно прискорять процеси.
  • дизайнери-стануть повністю своїми силами робити проекти.

Технологія вважається універсальною, безумовно може використовуватися для різноманітних цілей.

головні переваги low-code:

  1. швидкісний старт. мінімально життєздатний продукт вийде зробити приблизно за 2-5 днів, а коли мова йде про якийсь легкому проекті-тоді і за пару – трійку годин. Різні завдання виконуються до чотирьох разів оперативніше, ніж при використанні коду – все завдяки спеціальним інструментам, вбудованим в платформу. Можливо автоматизувати будь-яку ідею за лічені хвилини, запустити в роботу і вже без зволікання отримувати результати.
  2. можливості без кордонів. як правило, платформа low-code передбачає чимало інструментів для втілення в реальність різного роду задумів – аж до створення власних рішень. Весь функціонал прямо залежить від того, який саме сервіс і продукт ви оберете – можете оцінити безкоштовну версію перед замовленням.
  3. проста логіка. не потрібно знати мови програмування і особливості створення пз, оскільки технологія створена не для профі. Користувачі бачать дані в зрозумілому вигляді, процеси будуються маніпулюванням графічними об’єктами, а не написанням коду.
  4. marketplace. це магазин вже готових безкоштовних і платних рішень під всі популярні завдання з автоматизації. Зібрано близько двохсот конекторів, доповнень і шаблонів, які відчутно розширюють можливості системи – їх можна використовувати прямо після завершення установки.

Недоліки у платформи також є. Не слід розглядати технологію тоді, коли хочеться створити те, чого не було раніше – тут необхідно буде працювати з професіоналами.

В інших ситуаціях low-code – відповідне рішення. Оцініть всі можливості-попросіть надати безкоштовний доступ на 2 тижні до сервісу на crm-bpm.ru. Якщо сподобається, виберіть тариф-вартість від 1 800 рублів.