Цією новиною ми порадуємо прихильників постапокаліптичній рольової серії Fallout. У мережі пішли чутки, що анонс чергової частини, швидше за все, відбудеться 11 грудня. Про це свідчить лічильник, який веде зворотний відлік, знаходиться він на сайті The Survivor 2299. Звідси виникає питання, яка є зв’язок між Fallout 4 і якимось незрозумілим сайтом? Однак зв’язок все ж є. Виявляється домен thesurvivor2299.com зареєстрований на ім’я компанії ZeniMax Media. Цій компанії належить студія Bethesda, яка випустила Fallout 3 і є володаркою прав на торговельну марку Fallout.

Крім цього є і ще один доказ. Фанати серії знайшли на вищезгаданому сайті якийсь скрипт Fallout.js, але він ще порожній.

У разі, якщо чутки виявляться вірними, то події четвертої частини Fallout будуть відбуватися в 2299 році, тобто через дев’ятнадцять років після Fallout: New Vegas. Однак радіти завчасно не рекомендуємо. Користувачі Reddit помітили деякі нестиковки. В першу чергу, домен зареєстрований за допомогою сервісу GoDaddy, однак Bethesda зазвичай користується послугами CorporateDomains. Крім того, IP-адресу веде до Польщі, а повинен Меріленд. Тому не виключено, перед нами чергова підробка, як це було з Half-Life 3. Правда, чутки про четвертої частини ходять вже давно.

За подальшим розвитком подій слідкуйте на нашому сайті.


Запис опублікована в Новини з мітками Fallout. Читати запис.

Навігація записів

В Origin на ігри тепер надають гарантію
Відбувся реліз Need for Speed: Rivals для PS4