Студія CCP Games випустила ще воно оновлення для свого мережевого шутера DUST 514. Володарі ігрової консолі PlayStation 3 можуть вже зараз приступити до вивчення патча версії 1.6.

Оновлення виправляє безліч спільних проблем, які були пов’язані з продуктивністю і графікою. Крім цього, розробники внесли зміни в баланс , зокрема, вони торкнулися характеристик зброї, скафандрів і транспортних засобів.

CCP Games на цьому доповненні не збирається зупинятися, розробники вже займаються створенням чергового апдейта. Оновлення 1.7 з’явиться в грудні. До речі, воно буде одним з найбільших в історії гри.

Нагадаємо, що гра DUST 514 являє собою науково-фантастичний мультіплєєрний шутер, поділилася всесвіт з MMORPG EVE Online. І EVE Online, і DUST 514 мають відкритий світ, в якому битви відбуваються на землі впливають на всесвіт EVE, причому можуть навіть змінити хід війни або долю її учасників. Найманці з DUST, при цьому, здатні отримувати перевагу під час бою, за рахунок запиту вогневої підтримки кораблів EVE Online.

Подробиці доповнення версії 1.7 поки що достеменно невідомі.


Запис опублікована в Новини з мітками DUST 514. Читати запис.

Навігація записів

Mad Max, судячи з усього, вийде в квітні
Project C. A. R. S. вийде на консолях останнього покоління