В той час, як одні розробники ігор не перестають штампувати одні за іншим доповнення до своїх ігор, інші усвідомлено від аддонов відмовляються. До таких належить і відома студія From Software, співробітники якої відмовляються створювати додаткові матеріали до свого дітища — екшену Dark Souls 2.
Як повідомив продюсер Такесі Миязу, розробники не збираються працювати над доповненнями до гри, так як вона спочатку планували гру як самодостатню і повноцінну. Покупці цієї гри отримали доступ відразу до всього контенту. І не дивлячись на те, що автори випускали аддони до першої частини Dark Souls, друга частина до аддонов не побачить. Розробники гри рекомендують просто купити гру, щоб отримати максимум задоволення. На їхню думку, якщо покупець витратить певну суму на додаткові елементи, в цілому гра не стане цікавіше. І, погодьтеся, в цьому є частка правди.
Нагадаємо, що екшн Dark Souls 2 являє собою продовження однієї з найбільш хардкорних ігор останнього часу. Проект створюється для комп’ютерів і консолей попереднього покоління. Новинка спочатку надійде в продаж для консолей, реліз повинен відбутися чотирнадцятого березня. А трохи пізніше гра буде доступна і для комп’ютерах. Крім того, у планах розробників і реліз для приставок нового покоління.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

The Walking Dead: All That Remains огляд
Почалося бета-тестування ArcheAge