Крім смартфонів лінійки note 11 компанія xiaomi в четвер представила годинник і навушники. Годинник redmi watch 2 отримав більш тонкі рамки навколо екрану з діагоналлю 1,6 дюйма замість 1,4 дюйма в першому поколінні. Панель поміняли на amoled замість lcd, дозвіл стало 320 х 360 пікселів.

Покращена ефективність, завдяки чому між підзарядками може проходити 12 днів. Зарядка здійснюється через магнітний коннектор.

Застосовується процесор apollo 3.5 і підтримуються 117 спортивних режимів, в тому числі плавання. Для цього існує захист від води 5 atm на глибині до 50 м.є відстеження сну і серця, а також рівня кисню в крові.

Для відстеження місця розташування пропонуються цілих чотири системи позиціонування-gps, glonass, galileo і beidou. Є і стандарт зв’язку nfc.

Незважаючи на зростання екрану і батареї, годинник стали легше і важать 31 г.пропонується три колірних варіанти і шість для ремінців. Годинники почнуть продавати 11 листопада за ціною близько 4400 руб в китаї.

Представлені навушники buds 3 pro приблизно за 2400 руб.вони працюють до 28 годин, а модель redmi buds 3 youth edition 18 годин і коштує 1200 руб. Підзарядка в обох випадках через usb-c, є bluetooth 5.2, але немає активного шумозаглушення. Є захист від води ip54.