У минулому році square enix і eidos montreal спробували завоювати публіку за допомогою кооперативного екшену marvel’s avengers. Дива не сталося: що геймери, що критики прийняли коміксовий бойовик однаково прохолодно. Недавній guardians of the galaxy пощастило більше-але тільки на перший погляд.

Незважаючи на купу захоплених рецензій і велика кількість позитивних відгуків, по частині геймерської активності «вартових галактики» виступили набагато гірше «месників». Згідно зі статистикою steam, в gotg одночасно грало лише 10 тисяч чоловік, тоді як avengers зуміла заманити 31 тисячу користувачів відразу.

Деякі фанати marvel тут же забили тривогу, мовляв, новинка вже провалилася, хоча з прем’єри пройшло буквально два дні. Але варто врахувати, що» вартові ” — синглплеєрний реліз, а не мультиплеєрний, на відміну від avengers, так що показник вище за фактом ні про що не говорить. Сумувати поки що нічого-перш ніж влаштовувати рекламні кампанії guardians of the galaxy в соціальних мережах, завзятим любителям творчості eidos montreal краще почекати офіційних цифр продажів. Вже вони-то точно обіцяють бути красномовними.