Компанія asus представила блоки живлення rog thor, призначені для використання в ігрових настільних комп’ютерах. Потужність новинок досягає 1600 вт.

Тут і нижче зображення asus

Старша версія сімейства має сертифікацію 80 plus titanium. Це означає, що енергетична ефективність перевищує 90% при навантаженнях від 10% до 100% і максимально досягає позначки 96%. У сімейство також входять модифікації потужністю 850, 1000 і 1200 вт з сертифікатами 80 plus platinum.

При навантаженнях до 50% блоки живлення rog thor працюють безшумно, обмежуючись пасивним охолодженням. Коли навантаження зростають, в пристроях потужністю 1600 вт, 1200 вт і 1000 вт активуються 135-міліметрові вентилятори новітньої конструкції axial‑tech. Розмір центральної частини кулера зменшений, щоб збільшити довжину лопатей, а спеціальне кільце-обмежувач забезпечує посилений повітряний потік для максимально ефективного охолодження при мінімальному рівні шуму.

Є всілякі засоби забезпечення безпеки. Це системи opp (захист від перевищення потужності), uvp (захист від зниження напруги), ovp (захист від перевищення напруги), ocp (захист від перевищення навантаження), otp (захист від перевищення температури) і scp (захист від короткого замикання).

«крім високої потужності, ефективності і стабільності, блоки живлення серії rog thor відрізняються високою надійністю. Вони розраховані на довгі роки роботи і супроводжуються 10-річною гарантією, а комплект поставки включає додатковий 12-контактний кабель pcie 5.0 для сумісності з новітніми і майбутніми комп’ютерними компонентами”, – говорить розробник.