StarCraft II: Wings of Liberty — одна з найбільш очікуваних ігор 2010 року і напевно сама очікувана стратегія 2010 року. Її чекали 12 років (стільки років минуло з часу виходу першого Starcraft).

Даний огляд присвячений тільки синглплею (одиночній грі — кампанії). Мультиплеер в Starcraft II — це вже окрема історія.

Отже, почнемо з сюжетної складової. Неабияк постарілий Джим Рейнорд веде за собою повстанців у боротьбі за свободу проти тиранічного імператора Менґса. У той же час Джиму не дають спокою насекомоподобные Зерги, ведені Queen of Blades, колишньої коханої Рейнорда.

Сюжет більше нагадує голлівудський фільм з зрадою і любов’ю. Красиві відеоролики до і після кожної місії ще сильніше допомагають зануритися в цю історію.

З точки зору геймплея, Starcraft II це той же Starcraft 1998 року, тільки в новій обгортці, і це напевно саме правильне рішення, яке могли прийняти Bllizard. Місії тепер не виконуються по порядку, зазвичай на вибір дається 2-3 планети, на яких є чим зайнятися. На початку місії відкривається новий юніт, який безпосередньо впливає на тактику її виконання. Кожна місія не схожа на таку, тому нудьгувати точно не доведеться. Іноді навіть нам пропонують вибрати на чий стороні воювати, що надає певну нелінійність сюжету.

Незважаючи на те, що в Wings of Liberty дають пограти тільки за Терранов (є і міні-кампанія за протоссов), місій практично стільки ж як і в першому Starcraft.

Між місіями нудьгувати теж не доведеться: можна проводити дослідження і вивчати нову зброю, брати на роботу найманців, розмовляти з компаньйонами. Приємним бонусом є перегляд нового випуску новин по телевізору, де докладно розповідають про ваші «подвиги».

Найкраща стратегія в реальному часі, конкурентів просто немає, можливо найкраща стратегія з часів першого Starcraft’a. А це ж ще не все, нас чекають ще як мінімум 2 гри за Зергов і Протоссов. Чекаємо з нетерпінням.

10/10

Набридло грати в Minecraft чесно? Зайди на сайт reminecraft.ru і дивіться чіти для майнкрафт. Тепер грати стане набагато легше.


Запис опублікована в Огляди з мітками Starcraft II, StarCraft II: Wings of Liberty. Читати запис.

Навігація записів

Call of Duty: Black Ops системні вимоги
Всі ігри NES за 15 хвилин