death stranding в даний час не може бути запущена через версію geforce now для xbox, вона навіть не відображається в результатах пошуку. Технічно це не справжня версія для xbox, а скоріше запуск через браузер microsoft edge на xbox

Том уоррен, журналіст the verge, помітив цю проблему при пошуку death stranding в браузері xbox. Гра не відображається в каталозі служби, навіть якщо ви вводите повну назву, навіть якщо ви можете запустити її на пк. Навіть коли журналіст намагався скопіювати посилання на гру, знайдену на пк, він не зміг запустити гру.

Том уоррен зробив наступне спостереження після публікації твіту:

як не дивно, версія для пк навіть не була видана sony. Компанія опублікувала її тільки на консолі. Однак це може не мати значення, чи є якась угода щодо хмарних сервісів і ексклюзивності при потоковій передачі на консоль. Напевно, в цьому причина. Ми запитали про це nvidia.

Однак варто зазначити, що death stranding все ще доступна для потокової передачі на пк-версії geforce now. Іншими словами, гру взагалі не зняли з підтримки, вона просто не доступна у версії для xbox.

Втім, інший користувач twitter зазначив, що російська версія програми microsoft edge для xbox, в якій використовуються тільки технології nvidia, як і раніше може запускати death stranding.