Netflix розповів трохи більше про свої плани щодо виходу в великий світ відеоігор, показавши, що він не буде стягувати з передплатників додаткову плату за це.

Ті, хто в них не грає, можуть не усвідомлювати, що відеоігри – це великий бізнес. Саме тому netflix втягується в широкий світ геймінгу, підтвердивши це в своєму останньому листі акціонерам. Стрімінговий сервіс хоче розвинути роботу, яку він вже провів на цій арені, за допомогою ігор stranger things і інтерактивних фільмів, таких як bandersnatch і спільну річ з wwe, випущених раніше в цьому місяці.

Чутки про те, що netflix серйозно розглядає можливість роботи над власними відеоіграми, вперше з’явилися в травні минулого року. Платформа найняла майка верду, колишнього керівника ea і zynga. Ця чутка з’явилася разом з розмовами про те, що тим, хто хоче отримати доступ до ігрового підрозділу netflix, доведеться доплачувати. Виявляється, це не так.

” ігри будуть включені в підписку netflix для учасників без будь-яких додаткових витрат, як фільми і серіали», – йдеться в листі акціонерів. Він також додає, що поки він буде працювати тільки над мобільними іграми.

Ціни на послуги з підписки на відеоігри були гарячою темою в 2021 році. Новина про те, що xbox планує збільшити щомісячну вартість ігор для” золотих ” учасників, була зустрінута такою негативною реакцією, що рішення було швидко скасовано. Nintendo, яка представила свій expansion pack, який вийде сьогодні, подвоїть ціну річної підписки nso, також була зустрінута з великим гнівом. Однак nintendo не відступила від цього рішення.

Netflix загравав зі світом відеоігор не тільки за допомогою ігор stranger things і декількох інтерактивних фільмів. Одне з наймасштабніших шоу платформи – »відьмак”. Netflix навіть об’єднався з cdpr для першого в історії witchercon влітку.