Відомий індустріальний аналітик майкл пактер дав свій прогноз на терміни появи наступника nintendo switch .

За словами пактера, консоль нового покоління від nintendo вийде не раніше 2024 року або, що більш імовірно, 2025-го. Причина, зазначає він, не в тому, що компанія не може запустити консоль раніше, а в тому, що не стане робити цього, так як продовжує заробляти великі гроші на switch.

” якщо switch все ще коштує $ 300, то після різдва, ймовірно, впаде до $250, як тільки попит і пропозиція знову вирівняються. Oled де-факто стане моделлю за $ 300. Але при цьому вони добре заробляють і при $300″.

“виробництво цієї штуки обходиться їм менш ніж в $150. Можливо, навіть менше $100. Так що вони можуть робити купу грошей ще довго. А до тих пір їм нема чого поспішати з випуском нової консолі”.

Ще один фактор, названий пактером, це ігри nintendo, які відмінно почувають себе на switch, розходячись величезними тиражами, а поки там є достаток якісного контенту, що продається у великій кількості, компанія не стане відмовлятися від консолі, вважає аналітик.

Пактер також додав, що якби nintendo розглядала playstation і xbox в якості своїх конкурентів, то нова консоль вийшла б набагато раніше, але такого ніколи не буде.

“nintendo абсолютно переконана, що вони грають на іншому ігровому полі, ніж всі інші, і їм все одно, скільки продано xbox або playstation. І щоб бути справедливим, якщо ви хочете грати в ігри nintendo, ви купуєте консоль nintendo”.

Поточна лінійка switch включає в себе стандартну консоль, а також версію lite і недавно стартувала модель з oled-екраном. При цьому в мережі продовжують ходити чутки про нову, більш потужної ревізії, яка може вийти в 2022 році.