Текст заявки: Здрастуйте. Як можна додати програму в автозавантаження?

На сьогоднішній день існує багато способів керування автозавантаженням. Для того щоб перевірити які програми знаходяться в автозавантаженні можна скористатися штатними засобами Windows. Для цього натисніть «Пуск»-«Усі програми»-«Стандартні»-«Виконати» і в віконці, що з’явилося, введіть msconfig. Натисніть «ОК», після чого відкриється вікно «Настройка системи», а потім просто перейдіть на вкладку «Автозавантаження». Однак штатні засоби Windows не володіють великим спектром можливостей і не надають детальну інформацію про елементи автозавантаження. Тому, я рекомендую для роботи з автозавантаженням скористатися спеціальним програмним забезпеченням. У даній статті я розповім про програму AnVir Task Manager. Дана програма дозволяє не тільки редагувати елементи автозавантаження і отримувати по ним детальну інформацію, але і володіє ще рядом корисних властивостей. AnVir Task Manager – безкоштовна програма завантажити її можна з офіційного сайту

Установка програми:

На початку установки AnVir Task Manager Вам пропонується ознайомитися і прийняти ліцензійну угоду, вибрати місце для установки програми, а також налаштувати деякі додаткові параметри (Рис.1).


Рис. 1 Установка програми AnVir Task Manager

За замовчуванням галочки стоять навпроти всіх пунктів. Якщо Ви не хочете встановлювати сервіси Яндекса, виберіть пункт «Настройка параметрів» і зніміть галочки з тих пунктів, які Вам не потрібні.Під час установки AnVir Task Manager Ви також можете встановити ще одну програму – Reg Organizer дана програма не має відношення до автозавантаженні, а є засобом для оптимізації і керування реєстром. Для установки Reg Organizer залиште галочку напроти пункту «Встановити Reg Organizer» та натисніть «Готово». Потім Ви можете відразу ж запустити цю програму. Варто відзначити, що на нашому сайті також розглянута одна з програм для керування реєстром –

Тепер повернемося до опису AnVir Task Manager. Наступним етапом установки є головних можливостей програми (Рис.2)

Рис. 2 Настройка дополнительных кнопок AnVir Task Manager
Рис. 2 Настроювання додаткових кнопок AnVir Task Manager

Якщо Ви хочете використовувати додаткові кнопки, Виберіть їх і натисніть «Далі». Потім програма запропонує вибрати іконки, які будуть розташовуватися на панелі завдань. Виберіть необхідні Вам іконки, та натисніть «Далі» (Рис.3)

Рис. 3 Настройка иконок AnVir Task Manager
Рис. 3 Налаштування іконок AnVir Task Manager

Після цього відкриється вікно, у якому Ви можете обрати ще 3 пункту налаштувань програми. (Рис.4).

Рис. 4 Настройка дополнительных параметров AnVir Task Manager
Рис. 4 Налаштування додаткових параметрів AnVir Task Manager

Відзначте галочками потрібні Вам пункти (я рекомендую запускати AnVir Task Manager при завантаженні Windows і перевіряти оновлення). Також під час першої інсталяції програми корисно подивитися відео-ролик, який наочно демонструє можливості AnVir Task Manager.Після цього установка й настроювання програми AnVir Task Manager завершені, тепер можна перейти до опису роботи з програмою.

{mospagebreak heading=Установка програми&title=Робота з програмою}

Робота з програмою:

Програма AnVir Task Manager має зрозумілий російськомовний інтерфейс. У верхній частині екрана розташоване головне меню (Рис.5)

Рис. 5 Основное меню программы
Рис. 5 Основне меню програми

На вкладці «Автозавантаження» у лівому стовпці відображаються категорії записів, доданих в автозавантаження, а праворуч самі записи автозавантаження. Клікнувши по імені запису в автозавантаженні правою кнопкою миші, Ви можете переглянути список доступних для даного запису (Рис.6).

Рис.6 Свойства записи автозагрузки
Рис.6 Властивості запису автозавантаження

Для отримання детальної інформації про записи, виберіть пункт «Детальна інформація» або просто клікніть по запису два рази лівою кнопкою миші.Для того, щоб додати програму в автозавантаження натисніть на зелений знак плюч на панелі меню програми, як показано на (див. Рис.5). Після цього відкриється віконце (Рис.7).

Рис.7. Добавление программы в автозагрузку
Рис.7. Додавання програм в автозавантаження

Натисніть на кнопку «Огляд». Відкриється віконце (Рис.8).

Рис. 8 Выбор программы для добавления в автозагрузку
Рис. 8 Вибір програми для додавання в автозавантаження

Тут Ви можете вибрати програму, яку необхідно додати в автозавантаження. За замовчуванням більшість програм знаходяться в папці Program Files. Для того, щоб додати програму в автозавантаження знайдіть папку з програмою, а в ній знайдіть файл запуску (даний файл має розширення «.exe» і зазвичай виглядає у вигляді іконки програми). Варто відзначити, що програмна папка може містити декілька файлів з однаковими іконками, тому для вибору файлу з розширенням «.exe» на Вашому комп’ютері має бути включено відображення розширень файлів. Про те, як це зробити, Ви можете прочитати на нашому сайті в статті Після вибору необхідного файлу двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Після цього запис про вибраний файл буде додана в автозавантаження (Рис.9).

Рис. 9 Данные о программе, добавленной в автозагрузку
Рис. 9 Дані про програму, доданої в автозавантаження

У даному випадку мною була додана в автозавантаження програма «QIP». Після цього натисніть «ОК». У разі, якщо Ви хочете відключити автозавантаження програми, просто зніміть галочку навпроти назви її запису. (див. Рис.5). Після цього автозавантаження програми буде відключена. Щоб повернути відключену програму в автозавантаження, просто поставте галочку навпроти її назви. У разі, якщо Ви впевнені, що будь-яка програма ніколи не знадобиться в автозавантаженні або взагалі є вірусом, то можете видалити цей запис.Для видалення програми з автозавантаження виберіть програму і на клавіатурі натисніть кнопку «Delete» або скористайтеся червоним хрестиком на панелі меню програми. Після цього з’явиться вікно (Рис.10).

Рис. 10 Удаление программы из автозагрузки
Рис. 10 Видалення програми з автозавантаження

Тут Ви можете видалити запис автоматично, завершити процес або взагалі видалити виконуваний файл (цей пункт найбільш актуальний, якщо Ви впевнені, що файл містить вірус). Також варто додати, що у разі, якщо в процесі установки програми Ви обрали пункт «Стартувати AnVir Task Manager на завантаженні Windows (див. Рис.4), то програма відразу ж після завантаження Windows буде працювати у , контролюючи автозавантаження і попереджаючи Вас про появу у ній нових записів. У випадку, якщо яка-небудь програма намагається додати свій запис в автозавантаження, AnVir Task Manager виведе відповідне повідомлення (зазвичай це відбувається при установки Вами будь-якої нової програми) (Рис.11).

Рис. 11 Сообщение о добавлении новой программы в автозагрузку
Рис. 11 Повідомлення про додавання нової програми в автозавантаження

Якщо Ви рахуєте, що дана програма повинна знаходитися в автозавантаженні, натисніть «Дозволити», якщо в даний момент Ви не встановлювали ніяких програм, але з’явилося дане попередження, то існує ймовірність того, що це вірус. Уважно вивчіть це попередження і на підставі цього прийміть рішення дозволити цій програмі додавання в автозавантаження, помістити її в карантин або видалити з автозавантаження.У висновку варто відзначити, що AnVir Task Manager крім управління автозавантаженням володіє ще рядом корисних функцій, доступ до яких можна отримати в головному меню програми виберіть вкладку «Інструменти».

Джерело: http://sokal-shop.net.ua/