Після того, як “людина-павук: далеко від дому ” зруйнував життя пітера паркера, фанати з нетерпінням чекали продовження одного з наймасштабніших і захоплюючих подій, з якими коли-небудь стикався доброзичливий сусід. Оскільки особистість героя стала відома людям, важко уявити, щоб історія стала ще божевільнішою. Але це сталося.

Все це призвело до фільму « людина-павук: немає шляху додому », в якому з’являться лиходії людини-павука з минулих франшиз – як мінімум, доктор восьминіг (альфред моліна), зелений гоблін (віллем дефо) і електро (джеймі фокс). І це не кажучи вже про те, що тобі магуайр і ендрю гарфілд з великою часткою ймовірності допомагатимуть тому холланду.

Тим не менш, в новому інтерв’ю empire зірка фільму том холланд заявив, що спочатку не вірив, що таке безумство може втілитися в життя, як ви можете прочитати нижче:

Коли я вперше запропонував цю ідею, я подумав: «було б здорово, якби ми змогли це реалізувати. Але це просто ніяк не спрацює. Не можна просто змусити всіх робити те, що їм потрібно робити. Це просто не відбудеться”. Але це сталося, і це божевілля.

Це, дійсно, дивно. І глядачам ще належить дізнатися про всі речі, які sony і marvel підготували у фільмі. Питання лише в тому, чи будуть «сюрпризи» показані в рамках рекламної кампанії, або ж вперше ми побачимо їх вже в кінотеатрах.