З цієї статті ви дізнаєтеся, як створити PDF-файл або як можна перекласти документ формату .docx в .pdf.

Для того, щоб створити документ формату PDF, можна скористатися програмою Adobe Acrobat Professional. Однак, є й інше рішення цього питання. Наприклад, якщо у Вас вже є готовий файл формату .docx або .doc (звичайний файл, створений в ворді), то перевести його в PDF можна за кілька секунд. Для цього Вам знадобиться безкоштовна надбудова для Вашого пакета Microsoft Office.

Завантаження

Завантажити надбудову можна за цим посиланням.

Нас дуже порадував той факт, що під час скачування не потрібно ніде реєструватися, вказувати поштовий ящик, країну проживання і т. п. Просто натисніть на кнопку «Завантажити» і все.

Установка програми

Під час інсталяції надбудови Вам буде необхідно прочитати і прийняти ліцензійну угоду. Після чого Вам буде повідомлено, що надбудова успішно встановлена. Тепер можна спробувати її в справі.

Робота з програмою

Працювати з встановленою надбудовою дуже просто. Тепер у Вашому документі з’явилася можливість зберігати файл у форматі PDF або (рис.1).

Рис.1 Збереження файлу у форматі PDF або XPS

 

Виберіть цей пункт (рис.2).

Рис.2

 

Зверніть увагу, що за замовчуванням формат файлу якраз PDF. Тепер натисніть «Опублікувати». От і все. В зазначеному місці збереження з’явився PDF документ.

Можливо, Вас також зацікавить, як перекласти будь-який Ваш проект у формат PDF, не залежно від того, у якій програмі проект був створений. Таке часто буває: створюєте документ, макет, схему, передаєте її поштою, а у іншої людини немає програми, щоб відкрити Ваш проект. В даному випадку є досить просте рішення: переведіть Ваш проект у формат PDF, і він стане звичайним документом, що легко відкривається за допомогою програми Adobe Reader. Про те, як це зробити читайте в статті .

Якщо у Вас залишилися питання, задайте їх на нашому . Удачі!

Джерело: http://gyrus.org.ua/