Результат отриманий в лабораторних умовах з іспользованіемагрегірованних смуг спектра міліметрового діапазону. В якості модемаіспользовалось пристрій snapdragon x65 5g від qualcomm.

Рекордних показників вдалося досягти шляхом об’єднання 400мгц частоти міліметрового діапазону verizon 5g і 20 мгц частоти 4g з використанням новітніх технологій 5g, включаючи агрегацію несучих міліметровихвол і mimo (su-mimo). Samsung стала постачальником макроса5g з частотою 28 ггц, а прототип оснастили модемом snapdragon x65 5g. Пристрій невеликого розміру і вже включає радіопередавач, антену іподдержівает всі основні частоти міліметрового діапазону 5g.

Розробники відзначають, що компактні розміри дають можливість інтегруватиустрій в міську інфраструктуру без установки додаткових будівель. Це дозволить прискорити розгортання 5g без великих фінансових витрат. В основупрототипу ліг модем четвертого покоління виробництва qualcomm. Очікується, чтопервие мобільні пристрої з використанням snapdragon x65 5g з’являться до концу2021 року.

Досягнення швидкості віддачі в 711 мбіт/с призведе до нових сценаріямвикористання мобільних технологій. Це дозволить розширити можливості длякрупних компаній, а також сприятиме розвитку творчого потенціалу ікомунікації в інтернеті. Крім того, будуть зняті обмеження на передачу файлів великого розміру і відеопотоку в дозволі ultra hd з використанням мобільного зв’язку.