Текст заявки: Добрий день, як видалити тимчасові файли і очистити кеш?

Запитували – відповідаємо!

Для того, щоб очистити кеш, видалити тимчасові файли, а також почистити Windows від різного роду «сміття» можна скористатися безкоштовною програмою CCleaner.

Завантаження програми

Скачати CCleaner можна з офіційного сайту.

Установка програми

Установка програми відбувається досить просто. Виберіть мову, прочитайте та прийміть умови ліцензійної угоди, відзначте галочками необхідні Вам параметри установки.

Робота з програмою

Відразу ж після запуску CCleaner запропонує провести аналіз . Рекомендується дозволити програмі виконати даний аналіз. Головне вікно CCleaner представлено на рис.1.


Рис.1 Головне вікно CCleaner вкладка «Очищення»

Зверху відображається загальна інформація про конфігурацію Вашого комп’ютера. Зліва розташовано основне меню («Очищення», «Реєстр», «Сервіс», «Налаштування»). Трохи правіше знаходяться категорії («Windows» і «Додатки»). У момент запуску відкрита вкладка «Очищення» категорії «Windows».

Відзначте галочками пункти для очищення (тимчасові файли, журнал відвідувань, файли cookie) і т. д. Можете позначити всі представлені пункти, в тому числі і кеш. Потім перейдіть в розділ «Додатки» і там також відзначте пункти для очищення. Після цього натисніть кнопку «Аналіз». Через кілька хвилин результати аналізу з’являться на екрані. Натисніть «Очищення».

Вкладка «Реєстр» (рис.2) дає можливість провести очищення реєстру.

Рис.2 Главное окно CCleaner вкладка «Реестр»
Рис.2 Головне вікно CCleaner вкладка «Реєстр»

 

Натисніть «Пошук проблем». А по завершенню пошуку натисніть «Виправити». Наступна вкладка «Сервіс» (рис.3).

Рис.3 Главное окно CCleaner вкладка «Сервис»
Рис.3 Головне вікно CCleaner вкладка «Сервіс»

 

Тут Ви можете додати або видалити програми, які завантажуються при старті Windows (автозавантаження), зробити відновлення системи або стерти інформацію з наявних локальних дисків.

Остання вкладка «Налаштування» (рис.4).

Рис.4 Главное окно CCleaner вкладка «Настройки»
Рис.4 Головне вікно CCleaner вкладка «Налаштування»

 

Як видно з малюнка, тут Ви можете провести налаштування CCleaner. Таким чином, програма CCleaner допомагає не тільки видалити тимчасові файли і очистити Windows від системного сміття, але і оптимізувати роботу системи, виробляючи очищення реєстру і керуючи процесом автозавантаження.

Якщо у Вас залишилися питання за матеріалами даної статті, Ви можете обговорити їх на нашому .

Можливо Вам також цікаво дізнатися, як можна видалити програму і відразу ж очистити реєстр від залишилися після видалення файлів. Для цього ознайомтеся зі статтею

Спасибі за увагу!

Джерело: http://3das.com.ua/