Електричний гравер

ціна: us $37.74 / 2656.36 руб.

У цьому наборі 2 електрогравери, доповнені всілякими расходниками: фрези, подовжувачі та інші корисні в роботі насадки. Корпус інструменту пластиковий, але це ніяк не позначається на його міцності. Крім того, передбачено оснащення led-ліхтариком для освітлення робочої поверхні, а також кнопкове обладнання, що відповідає за живлення і блокування. Швидкість обертання насадки становить 35 і 10-37 тисяч об./ хв. Для дрібного і великого гравера, відповідно. У комплекті до інструменту додається зручний кейс-органайзер з міцного пластику.

ціна: від us $38.22 / 2690.14 руб.

Реклама

Незважаючи на невеликі розміри, цей портативний комплект буде дуже корисний в поході. Для підігріву ємності схожою на велику кухоль в комплекті передбачена газовий пальник, що дозволяє не тільки розігрівати, але і готувати їжу, кип’ятити воду. Обсяг цього резервуара становить 1.6 літра, а в якості матеріалу виготовлення використовувався алюмінієвий сплав.

ціна: us $46.90 / 3342.28 руб.

Універсальний пристрій jinsi допоможе перетворити 12/24 в в 220 в з потужністю від 1000 вт до 2600 вт. Процес підключення пристрою здійснюється через щупи, які підводяться до акумулятора або автомобільного прикурювача, дозволяючи живити невеликі електроприлади в тривалих поїздках. Інвертор має міцний корпус із пластику і металу, розетку і невеликий екран. Габарити пристрою складають 33 х 10 х 6 см.

Багаторазовий usb-кабель

ціна: us $3.33 / 237.31 руб.

Цей 1/5-метровий кабель дозволить вирішити знайому всім проблему проводів, що ламаються біля роз’єму. У випадку з ним буде досить просто обрізати проблемну ділянку і перепідключити його до роз’єму. І так до тих пір, поки не скінчиться кабель, якого однозначно вистачить на дуже довго. При цьому весь процес здійснюється вручну, вимагаючи мінімум часу і сил. Можна підбирати роз’єм під будь-який пристрій, будь то android або apple.

ціна: us $4.45 / 317.12 руб.

Реклама

Багатофункціональний автомобільний комплект з відмінним оснащенням з 24 ремонтних елементів, також виконує роль досить потужного ліхтаря зі зручною ручкою-переноскою. Оптичний прилад має регульований по куту нахилу яскравий промінь, а також цікаве внутрішній вміст, що включає в себе вороток, змінні біти, викрутки і т. Д..

Чохли для шин

ціна: us $19.11 / 1361.85 руб.

Чохли для автомобільних шин – обов’язкова річ, що дозволяє утримувати змінну пару «залізного» коня в чистоті і порядку. Відрізняються високою міцністю, зносостійкістю і універсальністю розміру і підходить для 13-16-дюймового діаметра, хоча у виробника є й інші комплектації.

Клавіатура

ціна: us $53.11 / 3784.83 руб.

Модель механічної клавіатури ajazz k870t примітна своєю здатністю працювати в двох режимах: дротовому – за допомогою підключення до основного пристрою через usb-кабель і бездротовому, для чого на борту пристрою передбачений bluetooth-модуль. У всьому іншому вона мало чим відрізняється від сучасних аналогів, отримавши все ті ж 87 клавіш і вельми приємне візуальне оформлення.