Microsoft запустила велике щомісячне оновлення для консолей xbox, реалізувавши кілька цікавих програмних нововведень. Дозвіл всієї панелі інтерфейсу управління на xbox series x відтепер становить чесні 4k. Були оновлені екрани «головне меню», «мої ігри» і «путівник»

Після поновлення на ігрових пристроях з’явилася опція «швидкі налаштування» для оперативного керування основними параметрами. Гравець може вибирати колірні фільтри, не виходячи з гри.

Після установки оновлення у консолей з’явиться “нічний режим”, що знижує яскравість не тільки дисплея, але і всіх індикаторів живлення на геймпадах і головному пристрої. Окремо на пристроях xbox series x / s “нічний режим” також дозволяє налаштувати фільтр синього кольору. Гравці зможуть в налаштуваннях вибрати час для автоматичного переходу між денним і нічним режимами.

Нарешті, апдейт вніс важливі правки в режим спільного використання консолі. Різні гравці зможуть швидко змінювати тонкі настройки для особистого користування і повертати все назад.