Видавництво 2k і розробники з gearbox entertainment в рамках першого запланованого новинного оновлення поділилися додатковими подробицями свого фентезійного лутер-шутера tiny tina’s wonderlands.

Джерело зображень: 2k

Нагадаємо, події tiny tina’s wonderlands розгорнуться в країні чудес, де гравцям належить зупинити повелителя драконів. Розробники обіцяють гнучку класову систему, що дозволяє створити “ідеального мультикласового героя”.

Так, автори представили два з доступних в tiny tina’s wonderlands класу-ножемант (фахівці по лезах) і брр-зерк («пронизані енергією холоду забіяки»). Персонажі обох типів фігурують в прикріпленому нижче трейлері.

Крім того, творці tiny tina’s wonderlands пообіцяли реалізувати в грі «величезна різноманітність локацій» з особливими сюжетними лініями, «відмінними побічними завданнями» і унікальними противниками на зразок армії скелетів.

Що стосується областей, то в tiny tina’s wonderlands можна буде досліджувати столицю країни чудес — місто яскраве копито, — що належить королеві жопець замок «іскрохолка», оазис «сонячне ікло» і гігантський бобове стебло.

Погляд на світ tiny tina’s wonderlands в режимі глобальної карти

Крім перерахованого, в tiny tina’s wonderlands обіцяють «грандіозне пригода, повне жартів, чудес і великокаліберних стовбурів», а також можливість грабувати, стріляти, рубати і чаклувати.

Tiny tina’s wonderlands надійде в продаж 25 березня 2022 року для pc (epic games store), playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x і s. На інших пк-майданчиках гра з’явиться до кінця 2022-го.