Текст заявки: Здрастуйте! Підкажіть, будь ласка, чи можна як-небудь відсортувати рядки в таблиці Excel 2007 за значенням? Якщо так, то як це робиться?

Так, у програмі Microsoft Office Excel 2007 можна відсортувати в таблиці рядка за значенням.

Установка фільтра:

Для прикладу створимо просту таблицю з прізвищами і табельными номерами співробітників (Рис. 1).


Рис. 1. Приклад таблиці

Для того, щоб відсортувати осередки у створеній таблиці в програмі Excel існує поняття “Фільтр”. Фільтр встановлюється в “шапку” таблиці. У нашому випадку це дві клітинки: “ПІБ” та “Номер”. Виділіть ці комірки мишкою (Рис. 2).

Рис. 2. Выделение ячейки
Рис. 2. Виділення комірки

Тепер потрібно відкрити вкладку “Дані” на Робочій панелі Excel і натиснути кнопку “Фільтр”(рис. 3). Зверніть увагу, що наразі близько осередків у шапці таблиці з’явилися спеціальні кнопки (Рис. 3).

Рис. 3. Установленный фильтр
Рис. 3. Встановлений фільтр

Використання фільтра:

Ці кнопки дозволяють здійснювати сортування по вибраному стовпцю. Причому, в залежності від типу даних у клітинці, фільтр запропонує відповідний спосіб сортування. Наприклад, фільтр у клітинці “ПІБ” пропонує сортування “Від А до Я”, т. к. значення полів під осередком “ПІБ” – текстові (Рис. 4).

Рис. 4. Сортировка строковых значений
Рис. 4. Сортування значень рядка

Також, комірки з числовими значеннями сортуються або “Від мінімального до максимального”, або “Від найбільшого до найменшого” (Рис. 5).

Рис. 5. Сортировка числовых значений
Рис. 5. Сортування числових значень

Для того, щоб відсортувати рядки, клацніть по потрібному умові. Наприклад, відсортуємо співробітників за зростанням табельного номеру. Для цього натисніть на кнопку фільтра у клітинці “Номер” і виберіть “Від мінімального до максимального (див. рис. 5).

В результаті рядка отсортируются за зростанням значень номерів співробітників (Рис. 6).

Рис. 6. Результат сортировки по табельному номеру
Рис. 6. Результат сортування по табельним номером
Джерело: http://kbcsecurities.com.ua/