Весь світ сьогодні зможе зіграти в очікуване продовження стратегічної покрокової серії disciples c підзаголовком liberation. Все, крім нашого рідного регіону. На сторінці гри в steam з’явилося звернення студії до російськомовних гравців.

Шановні шанувальники російськомовних disciples!наша мета-надати максимально можливий досвід роботи з повністю локалізованою версією гри для росії та інших російськомовних країн. Російська локалізація буде включати не тільки повністю перекладені тексти і інтерфейс, але і озвучку. Виконання повної російської локалізації і подальше тестування вимагає додаткового часу. Тому ми вирішили перенести дату випуску.

Повністю локалізована версія disciples: liberation буде доступна 18 листопада в росії, вірменії, азербайджані, білорусії, казахстані, киргизстані, молдові, узбекистані, таджикистані, туркменістані, україні та грузії.дякуємо вам за терпіння, і сподіваємося, що ви оціните всю роботу, виконану нашою командою з локалізації, і отримаєте задоволення від гри в disciples: liberation.

Правда, написано воно було чомусь по-англійськи…

Не зовсім зрозуміло, чому потрібно було чекати останньої хвилини до глобального релізу, щоб оголосити про перенесення російської локалізації. Проте, якщо у вас немає проблеми з розумінням англійської мови, ви можете спокійно придбати версію гри і грати разом з усім світом. Природно, за європейською ціною – при спробі придбати гру в снд-регіоні, система повідомляє, що вона буде доступна з 18 листопада.