Почнемо з відкритого листа, автором якого виступила френсіс таунсенд, що займає посаду одного з директорів компанії. Френ повідомила, що вже кілька місяців спілкується зі співробітниками і смиренно вислуховує їх історії. За підсумком вона зробила три основні висновки:

  • по-перше, не зволікати зі звільненням або застосуванням дисциплінарних санкцій щодо тих, хто порушує правила поведінки і не може сприяти існуванню позитивної культури, в якій до всіх учасників команди ставляться з повагою.
  • по-друге, відкрито повідомляти не тільки новини про процес розслідування, а й розповідати про те, які застосовуються заходи.
  • по-третє, інвестувати ресурси в розвиток етики і культури, а також в необхідні тренінги.

Якщо говорити по перших двох пунктах, то за кілька останніх місяців керівництво отримало дуже багато повідомлень, які відносяться до подій різного часу – і до нинішнього моменту, і до того, що було кілька років тому. Розслідуванням ситуації займається спеціальна команда. В результаті компанію покинуло 20 співробітників, які займали різні управлінські посади і займалися розробкою ігор. Відносно ще 20 були прийняті дисциплінарні заходи.

Якщо брати третій пункт, то тут теж вживаються заходи:

  • по-перше, на посаду віце-президента, що відповідає за етику і дотримання трудових норм, призначена джен брюер.
  • по-друге, розширюється програма “етика і дотримання трудових норм” – в ній стане більше волонтерів (так званих “невоспетих героїв”), які будуть допомагати своїм товаришам з тим, щоб доносити до керівництва розповіді про свої проблеми, спонукати їх розповідати про неприємні випадки і так далі.
  • по-третє, виділяється більше ресурсів на роботу команди, що займається розслідуванням внутрішніх порушень в компанії.
  • по-четверте, великий акцент робиться на команду, відповідальну за вибудовування відносин між співробітниками і керівництвом, роботу якої будуть курирувати особисто френ таунсенд і ще один директор, джулі ходжес.
  • також обіцяють, що” все буде прозоро “і що”тренінги будуть поліпшені”.

І паралельно з усіма цими внутрішніми інноваціями компанія activision blizzard намагається якось відбитися від звинувачень на свою адресу в суді. На даний момент робляться спроби призупинити судовий процес. Підставою для таких вимог служать звинувачення в тому, що юристи департаменту із захисту трудових і житлових прав не можуть займатися роботою по ситуації в blizzard, так як раніше вони працювали в комісії з рівних можливостей працевлаштування сша.

І це, ніби як, навіть цілком узгоджується з законодавством штату каліфорнія, де прописано, що якщо юрист раніше працював в якомусь урядовому органі, що займається певними питаннями, то в подальшому не може займатися роботою з цієї тематики вже в якості, власне, юриста. Іншими словами, ті хлопці, які зараз копають на activision blizzard в суді, раніше вже займалися приблизно тим же самим у складі комісії з рівних можливостей працевлаштування. А так, мабуть, не можна.