Через всього 5 місяців з моменту запуску процесорів серії tiger lake-h (45) 11-го покоління, в мережі стали з’являтися витоки інформації про їх наступника, alder lake-p (h45). Нові процесори будуть засновані на гібридній архітектурі з продуктивними ядрами golden cove і енергоефективними ядрами gracemont із загальною кількістю ядер до 14.

Витік тестів в ashes of the singularity benchmark частково підтверджує, що процесор core i9-12900h матиме 24 потоки, але неправильно вказує наявність всього 20 ядер через те, що енергоефективні ядра gracemont не підтримують гіперпоточність.

У тестовій системі процесор працював спільно з 16 гб оперативної пам’яті, однак частота процесора і обсяг пам’яті не вказані. Тому незрозуміло, який тип пам’яті ddr5 або ddr4 використовувався під час тестування.

За чутками, intel представить свою нову серію мобільних процесорів alder lake в першому кварталі 2022 року разом з усіма очікуваною дискретною графікою arc alchemist. Варто відзначити, що серія alder lake-p не буде пропонувати флагманську продуктивність в мобільному сегменті intel наступного покоління. Очікується, що компанія представить мобільний процесор alder lake-s більш високого класу з tdp до 55 вт і 16 ядрами (8 golden cove і 8 gracemont).