У цій статті ми розповімо Вам про надійною програмою для копіювання файлів і папок – Killcopy.

Зрозуміло, всім нам добре відомий стандартний механізм копіювання файлів Windows. Однак, як і у більшості вбудованих програм, у нього є ряд мінусів: невисока швидкість копіювання, помилки, переривання і т. д.

Сьогодні ми поговоримо про безкоштовною програмою для копіювання файлів Killcopy, яка, на наш погляд, відмінно справляється зі своїм завданням.

Завантаження програми

Скачати Killcopy можна з офіційного сайту.

Установка програми

Установка програми відбувається досить просто. Дотримуючись інструкцій майстра установки, натисніть I Agree, потім Next і Install. Через кілька секунд Killcopy буде встановлена на Ваш комп’ютер.

Робота з програмою

Після запуску Killcopy на екрані з’явиться основне вікно програми (рис.1).

Рис. 1 Зовнішній вигляд Killcopy

 

Відразу ж переведемо інтерфейс програми на російську мову і виберемо стандартну тему оформлення. Для цього у віконці Language вибираємо Російську, а у віконці Base skin – Standart. Щоб зміни вступили в силу, потрібно натиснути на кнопку із зеленою галочкою (Save as local preset). Перезапускам програму.

Після цього Killcopy приклад наступний вигляд (рис.2).

Рис.2

 

Тепер потрібно вибрати необхідні нам параметри при копіюванні файлів. На нашу думку, має сенс поставити галочку в пункті «Відновлювати при збої системи» і включити паралельні потоки. Для збільшення швидкості копіювання можна відключити пункт «Копіювати з повторною перевіркою», також можна вимкнути пункт «Запис в історію», якщо Ви не хочете зберігати історію копіювання файлів. Трохи нижче можна задати звук для повідомлення про завершення копіювання.

Тепер виберемо дію при помилці копіювання. Ми вибираємо пункт «Пропуск». А в разі, якщо файл існує, ми виберемо пункт «Перезаписати дані». Після внесення змін натисніть на кнопку із зеленою галочкою (Зберегти налаштування для «local»). На рис.3 відображені вироблені нами зміни.

Рис. 3 Внесені зміни

 

Тепер всі файли будуть за замовчуванням копіюватися з допомогою Killcopy, і це значно прискорить процес копіювання, а також допоможе уникнути помилок при копіюванні файлів.

Приклад копіювання за допомогою Killcopy представлений на рис.4.

Якщо у Вас залишилися питання, задайте їх на нашому . Ми будемо раді Вам допомогти!

Джерело: http://skisoft.com.ua/