Маючи за плечима більше двадцяти п’яти фільмів і чотири серіали, marvel studios залишається найкасовішою кінофраншизою в історії. Щоб підтримувати успіх, кілька років тому disney почала активно рухати стрічки по коміксах marvel в бік різноманітності та інклюзивності.

Так, світ побачив “чорну пантеру” з майже повністю темношкірим акторським складом, “капітан марвел” і “чорна вдова” вивели на передній план сильних і незалежних жінок, а недавній “шан-чи і легенда десяти кілець” представив в квм першого азіатського супергероя. Але є ще одна соціальна група, яку marvel тільки належить освоїти.

Мова про сексуальні та гендерні меншини. Не рахуючи камео джо руссо з персонажем-геєм в “месниках: фінал”, кіновсесвіт marvel до останнього часу обходила стороною тему лгбт , проте вже в “вічних” глядачам покажуть першого відкритого супергероя-гея фастоса, одруженого на чоловікові і має дитину. За слова кевіна файгі , далі буде більше.

В інтерв’ю variety на світовій прем’єрі “вічних ” президент marvel studios прокоментував питання про репрезентацію геїв у франшизі, особливо зазначивши, що фастос – це “тільки початок” представлення лгбт в квм.

“герої-геї були в коміксах і раніше. У фільмах їх зараз стає більше, ніж раніше, і це тільки початок”.

“вічні” стартують у кінотеатрах 4 листопада . Через елементи лгбт на території росії картину будуть показувати з рейтингом 18+.