Основною особливістю нових смартфонів google pixel 6 і pixel 6 pro став, безумовно, фірмовий процесор google tensor з розширеними можливостями в області завдань машинного навчання (штучного інтелекту).

Це процесор забезпечує смартфонам ряд таких цікавих можливостей, як функції magic eraser і motion mode для фотозйомки.

Але обробкою знімків можливості google tensor не обмежуються. Власники нових пікселів отримають еже одну цікаву функцію-live translate (живий переклад). Як ви вже, напевно, здогадалися дивлячись на її назву, мова йде про переведення в режимі реального часу. І дійсно, коли ви будете вводити або диктувати повідомлення, ваш pixel 6 зможе на льоту переводити це повідомлення на мову одержувача.

Нова функція працює не тільки у фірмовому додатку “повідомлення”, а також у багатьох сторонніх додатках, включаючи telegram, whatsapp, instagram, twitter та інші. Ця функція давно є в додатку клавіатури google gboard, але вона вимагає підключення до інтернету. На смартфонах pixel 6 вона буде працювати навіть офлайн.

Більше того, нова функція google також дозволяє перекладати аудіо в реальному часі і додавати субтитри в відео з будь-якого джерела. Ви зможете дивитися відео з перекладом на youtube, прямі трансляції з instagram, спортивні трансляції з інших країн і все інше. Іншими словами, якщо ви хочете дивитися контент на незнайомій вам мові pixel 6 може перевести його для вас, відобразивши на екрані субтитри з перекладом в реальному часі.

Інші можливості включають в себе живий переклад в додатку камери google, що дозволяє перекладати написи, оголошення та інші тексти. Режим перекладача в асистенті google на pixel 6 став працювати швидше і тепер підтримує 48 мов.

Google заявляє, що новий чіп не тільки прискорить переклад, але і поліпшить його якість на пристроях pixel на 18%. При цьому заряд акумулятора витрачається менше.

схожі матеріали: