Представивши бездротову гарнітуру airpods третього покоління, компанія опублікувала її докладні специфікації. Завдяки цьому стало відомо, що підійде новинка не всім власникам смартфонів і планшетів apple — з частиною застарілих моделей вона не буде встановлювати сполучення, а з деякими пристроями «заведеться» в режимі обмеженої функціональності.

Згідно з описом на офіційному сайті, аксесуар не підтримує смартфони iphone 5s, 6 і 6 plus, планшети ipad mini 2 і mini 3, плеєри ipod touch шостого покоління і старіші моделі цих сімейств гаджетів. Крім того, пристрої лінійок iphone 6s, iphone 7 і se першої ревізії, а також всі годинники apple watch і деякі ipad не будуть підтримувати функцію «спільний доступ до аудіо».

Особливостями гарнітури підтримка технології просторового звучання spatial audio, функція адаптивного еквалайзера для індивідуальної “підгонки” звуку під користувача adaptive eq і захист від поту і бризок за стандартом ipx4. Крім того, новинка здатна пропрацювати до 6 годин без підзарядки і оснащена розширеним набором засобів універсального доступу. Вартість apple airpods 3 в росії становить 16 490 рублів.