Під час виконання робочих завдань навіть досвідчені програмісти стикаються з труднощами і виявляють прогалини в знаннях. Заповнити їх допоможе компанія otus. Курс “моніторинг і логування: zabbix, prometheus, elk” розрахований на адміністраторів linux, devops-інженерів і розробників, яким необхідно взаємодіяти з великим числом серверів.

Слухачі дізнаються, як вибудовувати складні та ефективні системи моніторингу та логування інфраструктури, а також її окремих компонентів-додатків, баз даних і так далі. За три місяці навчання ви створите власну систему, яка буде приносити користь проекту, і навчитеся на професійному рівні визначати причини інцидентів.

В рамках програми учні будуть взаємодіяти з ключовими інструментами, призначеними для цих завдань: zabbix, prometheus, elk і grafana. Студенти дізнаються, як стежити за роботою десятків і сотень серверів одночасно, а також забезпечувати візуалізацію метрик і налаштовувати оповіщення про критично важливі події.

Познайомитися з викладачами та програмою лекцій можна на безкоштовних демозанятіях. Перший вебінар « ” системи логування (elk, efk, graylog2)» — пройде 18 жовтня о 20:00. Проведе його ярослав будянський-експерт, що займається devops в компанії wargaming більше семи років. На відкритому уроці розкажуть про різні системи логування і про їх ключові відмінності.

Друге безкоштовне заняття – “grafana формування дашбордів” — відбудеться 25 жовтня о 20:00 під керівництвом євгена павлова-програміста з більш ніж десятирічним досвідом. Слухачі проаналізують можливості формування дашбордів, їх використання та тиражування для різних оточень.

Курс стартує 29 жовтня і триватиме 3 місяці. Заняття проходитимуть щопонеділка та щоп’ятниці о 20: 00. Щоб подати заявку на вступ, пройдіть вступний тест, який визначить рівень знань і дозволить зайняти місце за спеціальною ціною.