З цієї статті ви дізнаєтеся, доак можна зробити посилання в документі Word.

Дуже часто в тексті документа нам потрібно помістити посилання на який-небудь сайт або документ. Найпростішим способом в даному випадку є проста вставка шляху до сайту або документа. Наприклад, якщо в документі Word Ви побачите http:///, то натиснувши на клавіатурі Ctrl і натиснувши на посилання, Ви автоматично потрапите на наш сайт. Але дуже часто шлях до сайту або документу є дуже довгим і негарно виглядає в документі. У даній статті ми розповімо, як в документі Word 2007 зробити акуратну рукописну посилання на файл або веб-сайт.

Отже, у нас є документ, в якому потрібно створити посилання (рис.1).


Рис.1 Зразок документа

 

Зробимо так, щоб слово «сайті» стало посиланням на зазначений сайт.

Для цього виділіть слово і в меню Word (розташоване зверху) виберіть вкладку «Вставка», а на ній кнопку «Гіперпосилання (рис.2).

Рис.2 Выбор слова для создания ссылки
Рис.2 Вибір слова для створення посилання

 

Натисніть на кнопку «Гіперпосилання (рис.3).

Рис.3 Создание гиперссылки
Рис.3 Створення гіперпосилання

 

Зверніть увагу, вгорі відображається вибраний для посилання текст. Праворуч розташовується меню створення посилань. Ви можете створити посилання на файл або сайт, на конкретне місце у вихідному документі (актуально, якщо це багатосторінковий документ), на інший документ, що зберігається у Вас на комп’ютері або на адресу електронної пошти.

Так як ми створюємо посилання на сайт, то в графі «Зв’язати з» необхідно вибрати пункт «Файлом, веб – сторінкою». А в графі «Адреса» вставити адресу потрібного сайту в Інтернеті. Натисніть «ОК».

Результат створення посилання представлений на рис.4.

Рис.4 Результат создания ссылки
Рис.4 Результат створення посилання

 

Тепер активне посилання виділена синім, і при кліці не слово «сайт», утримуючи клавішу Ctrl, Ви потрапите на сайт, вказаний в графі «Адреса» (див. рис.3).

На цьому все. Якщо у Вас залишилися питання за матеріалами цієї статті, задайте їх на нашому .

Удачі!

Джерело: http://ipguard.org.ua/