Рідлі скотт і ной хоулі, як відомо, уклали співпрацю для роботи над серіалом » чужий ” – і є всі ознаки того, що проект повернеться до коріння франшизи, що не може не порадувати давніх шанувальників.

У 1979 році рідлі скотт випустив фільм « чужий », який став величезним хітом і поклав старт одній з найбільш стійких франшиз науково-фантастичного хоррору. Незважаючи на суперечливі продовження, серія все ще улюблена багатьма, і багато в чому це пов’язано з баченням оригінального фільму рідлі скотта.

Стрічка розповідає історію про групу робітників, які випадково стикаються з прибульцем-вбивцею, що ховається на борту їх корабля і вбиває їх одного за іншим. Тільки цей короткий синопсис-далеко не вся історія, оскільки в оригінальному сценарії фільму містився твіст, який показує, що бортовий андроїд еш працював з weyland-yutani corporation, щоб гарантувати, що прибулець-вбивця залишиться на борту корабля за всяку ціну. Подальші продовження пояснюють, що компанія хоче використовувати істоту як біологічну зброю.

Цей твіст здається важливим напередодні швидкого виходу серіалу, оскільки ця тема так і не була доведена до будь-якого логічного завершення у фільмах франшизи. І недавнє інтерв’ю шоураннера ноя хоулі означає, що він розуміє цей важливий елемент лора. Більш того, сам хоулі натякав, що серіал може навіть познайомити глядачів з раніше небаченими «людськими монстрами», і це робить їх навіть більш жорстокими вбивцями, ніж ксеноморфи.

Згідно з інтерв’ю хоулі, яке він давав variety fair, його серіал “чужий 8>»>” повернеться до коріння франшизи-історії про спраглих влади корпораціях, що використовують смертоносну біологічну зброю через свою жадібність і короткозорість. Його коментарі ви можете прочитати нижче:

Одна з речей, які мені подобаються в першому фільмі – це те, що насправді ми спостерігаємо за світом, де живуть пофарбовані в синій колір космічні далекобійники, а яфет котто і гаррі дін стентон нагадують персонажів книги семюеля беккета – «в очікуванні годо». Персонажів, яким безлика безіменна корпорація наказала відправитися в певне місце…. У моєму серіалі, ви також побачите людей, яких відправляють.

Книга беккета є вдалим прикладом, оскільки в ній пара приречена незалежно від того, які рішення вона приймає, оскільки її безсердечні роботодавці все одно смикають за ниточки і вирішують їх долі.

«чужий “завжди був про класову війну

Вищезгаданий багатообіцяючий коментар шоураннера зачіпається тему, яку намагалася рухати франшиза” чужий » з моменту свого заснування, що персонажі ніколи б не зустріли, і, тим більше, не шукали ксеноморфа, якби не накази корпоративного керівництва. Незалежно від того, чи вважається ксеноморф уособленням атомної бомби, біологічної війни або просто монстра, герої перших двох частин намагаються стримати загрозу, яку їх роботодавці вирішили знайти і використовувати, і це коштувало деяким життя.

Цей гострий момент, як наслідок, залишили без уваги в майбутніх сиквелах, в тому числі і всупереч проблемам в сценаріях. Найцікавіше, що такі фільми, як “чужий проти хижака ” і “чужі проти хижака: реквієм ” також проігнорували цю тему, так само як і приквели рідлі скотта, “прометей ” і ” чужий: заповіт », що ще більш дивно. Коментарі хоулі, безумовно, дають надію фанатам на цей рахунок.

приквели ” чужого» упустили цей момент

У матеріалі vanity fair також зазначено, що в перших чотирьох фільмах « чужий » в якості антигероїв фігурують торговці, морські піхотинці, ув’язнені і найманці, але, ймовірно, навмисно не згадуються фільми « прометей » і « чужий: заповіт ». Це тому, що приквели рідлі скотта уникають цієї теми, і замість цього зосереджують увагу на археологів, геологів, мільярдерів-генеральних директорів та ретельно відібраних терраформерів ранніх операцій weyland-yutani. Більшість з них прагнули до співпраці з корпорацією і вірили в її місію, а не просто бралися за ту роботу, яку їм давали.

Ми ніколи не бачили найгіршого, на що здатна weyland-yutani на великому екрані, не кажучи вже про те, щоб стати обідом для смертоносного ксеноморфа. Таким чином, серіал “чужий 8>»>” від ноя хоулі може повернути франшизу до витоків, вивчивши те, що було закладено ще давно, але чому весь цей час не приділялася увага. Той факт, що події проекту будуть повністю розгортатися на землі, лише підігріває інтерес, а фанати нарешті можуть отримати гідного представника франшизи « чужий », чим не стали вже згадані « прометей » і « чужий: заповіт ».