Проект за участю дуейна джонсона вперше був запущений в роботу в 2014 році, і з тих пір він пережила багато чого. Тепер, майже через 7 років після оголошення фільму, фанати отримали перший погляд у рамках події dc fandome.

Джонсон вже заявляв про те, як він схвильований кінокоміксом, і готовий продовжувати стверджувати, що ієрархія влади в кіновсесвіті dc зміниться. Згідно з твітом «скелі», антигерой може бути відповідальним за вбивство супермена в dceu.

У відповідь на висловлювання фаната «схоже, що супермен може бути єдиним, хто може зупинити чорного адама», джонсон відповів, що «найбільша слабкість людини зі сталі – не криптоніт, а магія».

Fico, thank you my friend. Remember, superman’s greatest weakness isn’t kryptonite, it’s magic. Black adam’s greatest superpower is magic. They both fly at light speed. They both are unstoppable forces. But only one will kill the other. And we know who that is. # blackadam https://t.co/ncpucitqqk

– dwayne johnson (@therock) october 17, 2021

Пам’ятайте, найбільша слабкість супермена-не криптоніт, а магія.магія-найбільша сила чорного адама.вони обидва літають зі швидкістю світла.вони обидва-нестримні сили.але тільки один вб’є іншого.і ми знаємо, хто кого.