Схоже, що компанія nothing карла пея не збирається обмежуватися аудіопродукцією, тепер вона, як повідомляється, працює над смартфоном. Це не дивно чути, оскільки карл пей був співзасновником oneplus до того, як заснував nothing, а значить, він буде використовувати всі свої знання і досвід при роботі над телефоном для nothing. Поки компанія nothing представила тільки одні tws-навушники, які називаються nothing ear (1). Але незабаром ми можливо побачимо багато нових і різноманітних продуктів від компанії, очолюваної пеєм.

За даними видання gsmarena, nothing працює над телефоном, який, як очікується, буде представлений до 2022 року. Ці повідомлення з’явилися на тлі інформації про початок співпраці компанії nothing з qualcomm technologies і її платформою snapdragon. У своїй заяві пей сказав, що нове партнерство буде використовуватися для стимулювання просування бренду на ринок нових категорій продуктів в рамках його екосистеми.

Говорячи про партнерство з qualcomm, карл пей, генеральний директор і співзасновник nothing, сказав: “успішний запуск нашого першого продукту, ear (1), довів, що в сучасному морі одноманітності є місце для появи нового перспективного бренду. Користувачі заслуговують кращих продуктів, які прості у використанні, доступні і при цьому виглядають приголомшливо. Безперебійний зв’язок має першорядне значення для реалізації нашого бачення майбутнього без бар’єрів між людьми і технологіями. Ми з нетерпінням чекаємо спільної роботи з qualcomm technologies і нашими стратегічними інвесторами для досягнення наступного етапу зростання компанії”.

Віце-президент qualcomm енріко сальваторі заявив, що виробник чіпів допоможе вийти на нові ринки. “поєднуючи потужність і ефективність мобільних платформ snapdragon з можливістю підключення 5g в різних категоріях пристроїв, ми сприяємо розробці інноваційних продуктів, які повинні принести користь споживачам і забезпечити більш багатий і захоплюючий досвід”, – сказав він.

Що стосується продукції nothing, то перший в історії компанії аудіо продукт став справжнім хітом і був дуже добре прийнятий аудиторією. У своїй заяві компанія nothing повідомила, що минулого місяця вона відвантажила понад 100 000 пристроїв протягом двох місяців після запуску моделі ear (1). Навушники були запущені за конкурентоспроможною ціною 99 доларів сша та 99 євро в європі. У комплект поставки входить anc-бездротова зарядка. Пристрій отримав захоплені відгуки як від покупців, так і від критиків.