Team spirit вранці стрибнули вище голови і перевершили навіть найсміливіші очікування, перегравши 2:0 дворазових чемпіонів the international-og. Перемога була настільки яскравою, що себастьян ” ceb ” дебс вирішив завершити кар’єру.

Фаворитами у зустрічі виступали virtus.pro. Ведмеді як організація не програвали team spirit останні шість (!) лет.

Якщо ви ще не бачили матч і хочете насолодитися грою наших команд, то радимо подивитися запис гри:

Team spirit vs virtus.pro, перша карта

Team spirit vs virtus.pro, друга карта

Team spirit vs virtus.pro, третя карта

чому це не грандфінал бо5!?!??!??

Віктор” godhunt ” волков, коментатор

Але, мабуть, щаслива зірка або волосся, принесені yatoro в жертву богам dota, в цей день допомогли переломити цю тенденцію: дракони здобули історичну для організації перемогу над virtus.pro і, що найважливіше, зробили це на головному турнірі року – the international. Молодий колектив гарантував собі 2,4 млн $ і завтра посперечається з переможцем пари vici gaming / invictus gaming за прохід в топ-3 ti.

Virtus.pro так і не подолали прокляття шостого місця і, навіть змінивши склад, так і не змогли піднятися вище. Але для поточного складу vp це перший the international, і у хлопців ще буде не один шанс. Зараз же ведмеді прощаються з the international і залишають турнір, заробивши 1 400 600 $.

Десятий the international стає історичним для снд-команд. Так високо колективи з нашого регіону не піднімалися шість років. І тому нашим хлопцям потрібна наша підтримка. Завтра о 13: 00 мск team spirit грають проти переможця пари invictus gaming / vici gaming. Обов’язково приходьте на трансляції.

Про результати та розклад ігор завжди можна ознайомитися в нашій спеціальній події.